OCR World Championships Toronto 2016 – mise začíná

Letošní sezóna střídá dobrá i špatná období. I přes pozdní start do tréninku díky zranění ve mně Honza vytrénoval celkem slušnou formu. Bohužel přišlo další zranění a já musel vzdát ME OCR v Holandsku a následně nemělo ani smysl jezdit do Skotska na ME Spartan Race.

Díky daleko příjemnějším starostem v naší rodině a očekávání dalšího malého závodníka padla i myšlenka odcestovat tentokrát i s Dančou do Lake Tahoe  a poprat se znovu na Mistrovství Světa ve Spartan Race.  

V koutku duše jsem živil myšlenku kvalifikovat se na OCR World Championships. Akce o které jsem pokukoval i loni se stává pro tento rok skutečností. OCR WC sjednocuje většinu závodníků a překážkových závodů z celého světa. Letos bude tento podnik o nejlepšího překážkového běžce na světě hostit lyžařské středisko Blue Mountain v Kanadě poblíž Toronta.

fb_img_1472192327825

Díky jarním výsledkům jsem se kvalifikoval do nejvyšší PRO divize a postavím se na start rovnou dvou závodů.

fb_img_1472192151944

 

 

Pro tuhle medaily si poběžím v pátek 14.10.  na sprintu na 3 km

 

 

 

fb_img_1472192163681

 

 

V sobotu 15.10. pak bude na pořadu dne hlavní závod na 15 km

 

 

 

Trénink a přípravu směřuji právě k těmto dvěma závodům, abych ze sebe dostal to nejlepší. Věřím, že Honza mě na to připraví jak nejlépe to půjde. Už musím také začít dávat dohromady finance a všechny věci, které jsou na tuhle cestu potřeba. Čas letí jak voda.

 

Drž palce  RoadToToronto začíná!!!

Spread the word. Share this post!

Leave Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *