Road to Toronto – OCRWC jdeme do finále

Zítra je den odletu do Kanady na Mistrovství světa. Stále jsem klidný…zatím ještě..

Uplynulý víkend uzavřel tréninkové konto před MS. Sobotní ráno se neslo v duchu takového pocitového poběhání po okolí. Odpoledne přišlo na řadu pár kopců ze sedla . Počasí už bylo nic moc. Jezdit na kole v dešti mi nevadí. Není špatné počasí, je jen špatné oblečení.  Právě zmíněné kolo, byl poslední významnější trénink, který snesl záznam do deníčku. 

img-20161010-wa0000.jpg

Takový ten pocit, když máš jen 10 sekund do dalšího intervalu a odjetý máš teprve první ze sedmi

Nemám úplně špatné pocity. Bylo by lépe, kdybych více běhal. To samozřejmě, ale to nešlo. Jak typické v téhle sezóně. Hlavně z důvodu odlehčení kolenu ordinoval Honza na poslední týdny spíše kolo, veslování a já to večer doplňoval seancema v mučírně. 

Neděle byla volná, kromě krátké večerní meditace při ručkování. Do mučírny jsem se snažil chodit dost pravidelně, protože na MS to bude hodně o rukou. Když jsem viděl, co za monstra budeme muset přeručkovat, tak jsem v tom visu na rukou chtěl i přespat. 

Dneska dobalím věci. Rozloučím se s rodinkou a brzo ráno vyrazím směr letiště. Cestou naberu Michala Rajniaka a vydáme se do Blue Mountains . Našeho přechodného bydliště, před největším závodem OCR v tomhle roce. Mistrovství světa volá. Držte palce.

 

KEEP CALM and RELAX

 

 

 

 

Spread the word. Share this post!

Leave Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *