Bez Vás by moje závodění bylo o dost obtížnější.

Hand with marker writing: Team Acronym

 

Na Sweep Sport nedám dopustit už několik let. Postupně jsem rozšřival svoji sbírku oblečení a testoval jej na všech možných závodech a trénincích. O ono drží a funguje. A ještě k tomu je příjemné na nošení. Kdo hledá fungujicí věci nejen na OCR můžu jedině doporučit. 

 


 

icebugrunninglogo_net

icebug-top

 

Pokud hledáte špičkovou závodní obuv. Je pro Vás tato severská značka idelání volba. Icebug specializuje část vývoje přímo na OCR závody. 

 

 


 

PERNA_system

Skvělý atletický trenér, výborný bežec. A k tomu zkušenosti z OCR. To prostě chceš!

 

 


ENERVIT 

Energie, která funguje. Výživový program, který má hlavu a patu mohu jen doporučit. Více jak 2 roky mi výrobky Enervit dodávají energii po tréninku nebo na nejnáročnějščích závodech.

 

 

 


městské-logo-DB

 

Za finanční pomoc na cestu na mistrovství světa OCR děkuji městu Dolní Bousov

 

 

 

 


logo

Pokud hledáte odborníky a profeisonály v oboru výživového poradenství nemůžete vybrat jinak. Odbornost přesahující hranice České Republiky. Výsledky svěřenců z řad olympioniků a Českéch reprezentantů jsou  zrcadlem jejich práce. 

 

 

 


 

Na stržené mozoly a unavené svaly jsem našel lék. Je jím MetaXtren. Mastičky co funguji a pomůžou nohám odpočívat nebo lečit mozoly z překážek. 

 

 

 


Zpětná vazba je jeden z nejdůležitějších prvků, který je nutný pro posun a plánovaní dalších kroků. MySASY mi poskytne zpětnou vazbu řečí čísel a grafů na moje pocity a tréninky. Tak abych mohl využít rezerv a maximalizoval efektivitu tréninku a regenerace.